Rüyada Yeşil Yılan Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
24 Temmuz 2024

Rüyada Yeşil Yılan Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişiler ile bir dayanışma içinde olduğuna, bütünleştiğine ve uyum ve barış içinde bir hayatının olduğuna işaret eder. Ancak bu durumu kıskanan ve bozmak için elinden geleni ardına koymayan bir ya da birden fazla kişinin olduğuna, ayrıca din simsarlığı yapan bir kişinin varlığına da delalet eder. Bu rüya, rüya sahibinin çevresinde sadece kendi inancının doğruluğunu savunan, başka inançlara sahip kişilere saygı duymayan ve bu kişilere zarar veren bir kimsenin varlığına ya da rüya sahibinin böyle bir kimse olduğuna işaret edebilir.

Rüyada Yeşil Yılanı Öldürmek

Rüyada yeşil bir yılanı öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin yakınında olan birinin herkese zarar dokunduğuna, rüya sahibi ile başkaları arasında husumet oluşmasına sebep olan, ortalığı karıştırarak herkesin huzurunu ve neşesini kaçıran bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin bu kişiden yakın zamanda kurtulacağına ve bu kişinin kendisine tekrar zarar verebilme ihtimalini ortadan kaldırmak için bu kişiyi tamamen hayatından çıkaracağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Yılan Tarafından Sokulmak

Rüyada yeşil bir yılanın kendini soktuğunu görmek, rüya sahibi için hayra yorulmaz. Bu rüya, rüya sahibinin çok fazla inandığı, güvendiği ve dostu olarak gördüğü bir kişiden göreceği bir hareket veya işiteceği bir söz sebebiyle büyük hayal kırıklığı yaşayacağına ve bu kişinin kendisine zarar vereceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Tarafından Kovalanmak

Rüyada yeşil yılan tarafından kovalandığını görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde kendisine karşı art niyet besleyen, kıskanç, kötü düşüncelere sahip bir arkadaşının olduğuna işaret eder. Bu kişi, rüya sahibinin iş hayatında başarılı olmasını, kendisinden daha güzel işlere imza atmasını ve aile hayatındaki mutluluğunu çekemeyen biridir. Rüyada yeşil yılandan kaçtığını görmek ise, rüya sahibinin bu kişiyi fark ederek onu kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına delalet eder.

Rüyada Yılan Tutmak

Rüyada yılan tuttuğunu görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde ondan hazzetmeyen bir kişi tarafından iftiraya uğrayacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin kendisini ne kadar uğraşsa da aklayamayacağına, ailesinin ve kendisinin bu olaydan dolayı büyük üzüntü duyacağına işaret eder. Rüya sahibi, çevresindeki herkese hemen güvenen bir kimsedir ve yakın zamanda ne kadar güvense de kimseye sırrını vermemesi gerektiğini gösterir. Rüyada yeşil yılan tuttuğunu görmek ise, bazı rüya tabircilerine göre, rüya sahibinin bir arkadaşının kendisine ikiyüzlü olduğuna, rüya sahibinin bu durumun farkında olmadığına ancak yakın zamanda bu durumu anlayarak bu arkadaşını kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına ve aile içinde bir huzursuzluk yaşanmasına işaret eder.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni