Rüyada Uzun Tırnak Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
24 Temmuz 2024

Rüyada Uzun Tırnak Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Uzun Tırnak Görmek

Rüyada uzun tırnak görmek, genel anlamda rüya sahibinin hoşlanmadığı bir kişi ile sözlü tartışmaya gireceğine veya bir yarışmada rakibini yeneceğine ve bulunduğu yerden galip olarak ayrılacağına işaret eder. Rüyada uzun tırnağının düştüğünü görmek ise, rüya sahibinin mallarına zarar geleceğine ve tüm mallarını bir felaket dolayısıyla kaybedebileceğine, bu nedenle büyük üzüntü yaşayacağına ve hayallerinin hüsranla sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Uzamış Tırnakları Kesmek

Rüyada uzamış tırnakları kestiğini görmek, rüya sahibinin bir sünneti yerine getireceğine veya birine olan borcunu kapatmak için bir miktar parasının çıkacağına işaret eder. Kesilen tırnağın ojeli olması halinde bu borcun bir altın olduğuna, kesilen tırnağın boyalı olmaması halinde ise bu borcun yabancı bir ülkenin parasından olduğuna işaret eder.

Rüyada Uzun ve Beyaz Tırnak Görmek

Rüyada uzun ve beyaz tırnak görmek, rüya sahibinin çok anlayışlı ve yardımsever bir kimse olduğuna, insanların ona akıl danıştığına işaret eder.

Rüyada Uzun ve Tertemiz Tırnaklar Görmek

Rüyada uzun ve tertemiz tırnaklar görmek, rüya sahibinin çok kuvvetli ve kudretli bir kimse olduğuna veya yakın çevresinde bu özelliklere sahip bir kimsenin bulunduğuna işaret eder. Tırnakların fazla uzadığını görmek de, rüya sahibinin kuvvetli bir kimse olduğuna, durumunun kötüyse düzelerek, iyiyse daha da iyi olarak mal, mülk, altın ve parasının artacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratacağına ve kendisine zarar vermelerini önleyeceğine işaret eder. Normalden uzun tırnak görmek ise, rüya sahibinin bir ayıbı olduğuna veya bilmeden bir kabahat işleyeceğine, bunun farkına vararak kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Çok Uzamış Tırnağın Kırılması

Rüyada çok uzamış olan tırnağının bir dövüş sırasında kırıldığını görmek, rüya sahibinin dünya malı için düzenbazlığa başvuracağına, uzun ve güzel tırnaklara sahip olduğunu görmek, bir düşmanına karşı haksızlık yapacağına, borçlu olduğu bir düşmanına karşı para biriktirdiğine ve bu parayı vererek düşmanından kurtulacağına, uzun tırnaklarının kırılmasından korktuğunu görmek ise, kendi eliyle kendi işlerini bozacağına işaret eder.

Rüyada Uzun Tırnakları Düzenlemeye Çalışmak

Rüyada uzun tırnaklarını bir alet ile düzeltmeye çalıştığını görmek, rüya sahibinin zekât vereceğine, tırnaklarını düzeltmeye çalışırken kopmuş olarak görmek, maddi açıdan zarara uğrayacağına, kuvvetinin zayıflayacağına, bir kişi ile tartışma esnasında tırnaklarının kuş tırnağına dönüştüğünü görmek, bir düşmanı ile karşı karşıya geleceğine ve bu düşmanını mağlup edeceğine, tırnakları ile mücadele verdiğini görmek ise, dünya malı için hileye başvuracağına ve sonunda galip geleceğine işaret eder.

Rüyada Uzun Tırnakları Tırnak Makası ile Kesmek

Rüyada uzun tırnaklarını tırnak makası ile kestiğini görmek, rüya sahibinin çok cesaretli ve zengin bir kimse olduğuna veya tam tersine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin cinsel isteklerinin çok fazla olduğuna, fitne ve fesat düşkünü bir kimse olduğuna veya yakın çevresinde böyle birinin bulunduğuna ve bu kişiye çok dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde çok üzülebileceğine veya işlerini yoluna koyacağına, bereketli ve bol kazanç elde edeceğine, mutlu ve huzurlu bir hayatının olacağına işaret eder.

Rüyada Uzun ve Renkli Tırnaklar Görmek

Rüyada uzun ve renkli tırnaklar görmek, görülen renge göre farklılık gösterir. Tırnaklarının sarı renkte olduğunu görmek, rüya sahibinin kendisinin ya da yakın bir akrabasının yakında vefat edeceğine, tırnaklarının kırmızı ya da yeşil renkte olduğunu görmek, rüya sahibinin ya da yakınının kısa zaman içinde ağır bir hastalık veya kaza sonucu vefat edeceğine, tırnaklarının beyaz renkte olduğunu görmek ise rüya sahibinin çok uzun ve mutlu bir hayatı olacağına işaret eder.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Mezarda Ağlamak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Mezarda Ağlamak Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Yara Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yara Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı