Menü Forumlar Popüler İçerikler Arama
Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada Tırnak Kesmek, Güç ve kuvvet sahibi olmaya, düşmanı yenip zafer elde etmeye, hayırlı olaylar ile karşılaşmaya, hayır işlerinde bulunmaya, temiz amele, zor çözülecek olan bir sıkıntının son bulacağına, rahatlamaya, uzun zamandır üzüntü yaratan durumlardan kurtulup huzura ermeye, yeni başlangıçlara ve temiz hayata işaret eder. Bazı tabircilere göre rüya sahibinin geçmiş günlerde yaşadığı ve kendisinin hala etkisinde kaldığı, gün geçtikçe daha çok hatırlayıp rahatsız olduğu olaylardan kurtulacağına, yakın bir zamanda yaşadığı ve kendisinde büyük etki yaratan olayları unutup yaşamına devam edeceğine ve güzel günler göreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada tanımadığı birinin tırnağını kestiğini görmek, hayırsız işler yapan, İslamdan uzaklaşan, yanlış yollara sapıp çeşitli günahlar işleyen ve bu sebeplerden dolayı herkes tarafından ayıplanan bazı arkadaşlara veya yakın dostlara yardım etmek, bu kişilere yol gösterip doğru yola yönlendirmek ve iyi işler yapmasını sağlamak anlamına gelir. Rüya sahibinin iyimser düşünceleri, maneviyatı ve yaptığı iyilikler ile herkesin takdirini toplayacağını ve saygın kişiliği ve dürüstlüğü ile övgü toplayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada gece tırnağını kestiğini görmek, bu rüya aslında pek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin büyük emek verip tam sonuna geldiği bir işin bozulacağına, yaşanacak tatsızlıklara, aile içinde büyük tartışmalar yaşanmasına, hatta evliliklerin bozulmasına kadar gidecek olan kavgalara, rüya sahibinin yaşayacağı ve oldukça derinden etkileneceği olumsuz olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada gündüz tırnak kestiğini görmek, rüya sahibinin yakın çevresine oldukça saygılı davranıp takdir toplayacağına, yapılan işlerin hakkıyla yapılmasına, rüya sahibinin asla kimsenin hakkını yemeyen, temiz ve helal ekmek yiyen biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada annesinin tırnağını kestiğini görmek, rüya sahibinin annesini mutlu edecek işler yapacağına ve bu nedenle annesinin hayır duasını alıp hayırlı evlat olacağına, annesinin üzmeyip onun istediği şeyleri yapıp, bu vicdanlı davranışları sayesinde işlerinin devamlı yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada el tırnaklarını kestiğini görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok çalışacağını ve kademe atlayarak kariyer kazanacağına, temiz ve helal paralar kazanmaya, yalandan uzak durup dürüst bir hayat sürmeye, kişiliğinden ödün vermeyip, doğru yolda ilerleyerek bildiklerinden asla şaşmadan hareket edip yüksek mertebelere ulaşmak ile tabir edilir.

Rüyada bir hayvanın tırnağını kestiğini görmek, rüya sahibinin oldukça vicdanlı biri olduğu anlamına gelir. Kimsenin ahını almayan, hiç kimseyi incitmeyen, oldukça iyi ve birçok kişi tarafından örnek alınan rüya sahibinin bu davranışlarından dolayı ahiret hayatının da güzel olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada ojeli tırnak kestiğini görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek birtakım değişikliklere, alacağı yeni kararları ailesine sunup onların da fikirlerini almaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi bayan ise açıksa kapanmaya ve maneviyatının güçleneceğini anlamına gelir. Rüyayı gören kişiye yaşlı ise umre yolculuğu yapacağını ve uhrevi hayatını yüceltildiği anlamına gelir.

Rüyada tırnaklarını keserken kanattığını görmek, rüya sahibinin aşırı duyguları yüzünden yalnız kalacağına, kendini okumaya ve ilme vereceğine, bu yolda oldukça çaba göstereceğine ve bu yolda birçok üzüntü ve acılara katlanıp kendini geliştirmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada tırnaklarını dipten kestiğini görmek, rüya sahibinin yapacağı bir hatadan dolayı etrafındaki kişileri üzeceği ve bu nedenle sürekli kendisini suçlayıp zor günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada evde tırnak kestiğini görmek, rüya sahibinin aile bireylerinin Allah sevgisi ile dolu olduğununa, iman güçlerinin yüksek olduğuna, temiz ahlaklı olmaya ve bu nedenle evde yaşanan huzura ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada dışarıda tırnak kestiğini görmek, rüya sahibinin kendini çevresindeki insanların eğitimine adayacağı ve kendisinden küçüklere doğru yolu göstermek için çalışacağı anlamına gelir.

Rüyada çocuğunun tırnağını kestiğini görmek, rüya sahibinin yaşadığı olumlu ve olumsuz birçok hayat tecrübelerini çocuklarına anlatacağına, birden çok çocuk sahibi olmaya ve kimsesiz çocuklara yardım edip hayır duası alınacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı birinin tırnağını kestiğini görmek, rüya sahibinin hürmetli ve izzetli biri olduğuna, etrafına sevgi ve saygıyla yaklaşıp çevresindekiler tarafından sevilen bir kişi olacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşanacağı ve alınacak olan müjdeli haberlere delalet eder.

Rüyada arkadaşının tırnağını kestiğini görmek, sıkıntıda olan ve yardıma ihtiyacı olan bir yakına edilecek olan iyiliklere ve bu sayede alınacak olan dualara, maneviyatın güçleneceğine ve alçak gönüllü biriyle tabir edilir.

Rüyada kardeşinin tırnağını kestiğini görmek, rüya sahibinin ailede yaşanan sorunları tek başına çözmeye çalışacağı ve iyi niyeti ve gösterdiği çabalar sayesinde sorunları halledeceği ve feraha çıkılacğı anlamına gelir.

Rüyada ölünün tırnağını kestiğini görmek, rüya sahibinin ölmüş olan yakınlarına edeceği dualara ve onların yakınlarına yapılacak olan yardımlara ve bu vefalı davranışları sayesinde birçok kişi tarafından sevileceği anlamına gelir.
Son Güncelleme : 21.01.2024 02:41:49
Rüyada Tırnak Kesmek ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Herkese açık dizin kaynağımıza katkıda bulunabilirsiniz.
Facebook Twitter Pinterest whatsapp
Rüyada Tırnak Kesmek Yorumları
şifre

0 Yorum Yapılmış "Rüyada Tırnak Kesmek"

Kayıtlı yorum bulunamadı ilk yorumu siz ekleyin
Rüyada Kustuğunu Görmek
Rüyada Kustuğunu Görmek
Rüyada Kustuğunu Görmek, rüyayı gören kişi için yaşadığı sıkıntılı olan durumlarından kurtulmaya, iş yaşantısında yaşanmış olan birtakım problemler sebebi ile başkalarından alınmış borçların çok kısa zaman içerisinde hem rahat hem de kolay ödeneceği ...
Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek
Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek
Rüyada birinin kustuğunu görmek, çekilen cefanın ardından beklediği istediği şerefe, karşısına çıkan zorluklarla başa çıkarak bunun sonucunda ulaştığı rahatlığa, görülüp geçirilen zorlukların karşılığını alıp istediği güce ve onca zorluk karşısında h...
Rüyada Sakal Traşı Olmak
Rüyada Sakal Traşı Olmak
Rüyada sakal tıraşı olmak, imrenilen bir kazanca erişileceği, güzel uğraşlara yol açılacağı, yüksek ticari kazançlara yol açılacağı, yararlı uğraşlarla meşgul olunacağına, sağlıklı yaşamaya işaret etmekte olup, tez zamanda alınacak müjdeli haberlere,...
Rüyada Sigara İçtiğini Görmek
Rüyada Sigara İçtiğini Görmek
Rüyada sigara içtiğini görmek, kişiden kişiye değişmekte ve farklı anlamlar kazanmaktadır. Bir kadının sigara içmesi yakın zamanda birtakım sorunlar yaşayacağının habercisi olabilir. Evlenmemiş bekâr bir kız rüyasında sigara içtiğini görüyorsa, zengi...
Rüyada Yüzünde Kıl Görmek
Rüyada Yüzünde Kıl Görmek
Rüyada yüzünde kıl görmek, bu rüyayı bir erkek görüyorsa ve sakallarının çıktığını görüyorsa farklında olmadan bir günah işlediğine ve bir insanın günahını aldığı şeklinde yorumlanmaktadır Aslında rüya sahibinin çok iyi niyetli bir insan olması ve bu...
Rüyada Bebeğin Kusması
Rüyada Bebeğin Kusması
Rüyada Bebeğin Kusması, durumunu görmek birçok rüya tabircisi tarafından hayra yorumlanmıştır. Rüyasında bebek gören kimselerin başına birçok hayırların geleceğine dair işaretler bulunmaktadır. Bunun ile rüyayı gören kimse rüyada bebeğin kusması ile ...
Rüyada Yanaktan Öpmek
Rüyada Yanaktan Öpmek
Rüyada yanaktan öpmek, görülen rüyanın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Çünkü bana göre görülen rüyayı nasıl yorarsan öyle olur derlerdi. Büyüklerin söylemiş olduğu bir inanç ise görülen rüyayı çeşme suyuna anlatarak su gibi rüyanı berrak yaşamas...
Rüyada Sakal Kesmek
Rüyada Sakal Kesmek
Rüyada sakal kesmek, özellikle erkeklerin gördüğü rüyalardandır. Genellikle gün içerisinde kişinin bilinçaltında yaşanan olayların kişinin geceleri ya da diğer zamanlarda uyuması durumunda ortaya çıkması durumudur. İnsanlar uyurken tüm organlar minim...
Rüyada Yoğurt Görmek
Rüyada Yoğurt Görmek
Rüyada yoğurt görmek, rüya sahibine güzel haberler, mutlu olacağı günler müjdeler. Bu kişiler yaşamında üzülmez, yoksulluk nedir bilmez. Yoğurdun anlamı bol rızıktır. Alın teriyle kazanılan, hak edilen bereketli kazançlardır. Gerek maaşından gerekse ...
Rüyada Kesik Baş Görmek
Rüyada Kesik Baş Görmek
Rüyada kesik baş görmek; kişinin hayatında bir şeyler ters gideceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin iş hayatında içinden çıkamayacağı zorluklara sıkıntılara gireceği ve güvendiği herkesin etrafında olmayıp onu yalnız bırakacaklarına delalet etmek...
Rüyada Kolda Yara Görmek
Rüyada Kolda Yara Görmek
Rüyada Kolda Yara Görmek, Büyük zahmetler çekilerek uzun zamandır hayali kurulan itibara ulaşmaya, yardım alınarak kazanılacak olan hayra, zorluklara katlanıp özlenip beklenen temiz rızka, kazancın artmasına, yakın zamanda alınacak olan müjdeli haber...
Rüyada Kıl Görmek
Rüyada Kıl Görmek
Rüyada kıl görmek; Rüyada vücudun kıl bitmeyen bölgelerinde kıl olduğunu görmek kişinin çok borcu olduğuna veya borçlanacağına işaret etmektedir. Fakat bir müddet sıkıntı çektikten sonra borçlarını ödeyeceğine ve borçlarını öderken ufak bir rahatsızl...

 

Rüyada Kustuğunu Görmek
Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek
Rüyada Sakal Traşı Olmak
Rüyada Sigara İçtiğini Görmek
Rüyada Yüzünde Kıl Görmek
Rüyada Bebeğin Kusması
Rüyada Yanaktan Öpmek
Rüyada Sakal Kesmek
Rüyada Yoğurt Görmek
Rüyada Kesik Baş Görmek
Rüyada Kolda Yara Görmek
Rüyada Kıl Görmek
Rüyada Kırmızı Elma Görmek
Rüyada Tırnak Kesmek
Rüyada Bacakta Kıl Görmek
Rüyada Yeşil Erik Görmek
Rüyada Erik Toplamak
Rüyada Çilek Görmek
Rüyada Sezeryanla Doğum Yapmak
Rüyada Namaz Kılan Birini Görmek
Rüyada Beyaz Dut Görmek
Rüyada Ayakta Yara Görmek
Rüyada Saçta Kepek Görmek
Rüyada Sakalının Çıktığını Görmek
Rüyada Ateş Söndürmek
Rüyada Yeşil Erik Yemek
Rüyada Hindi Görmek
Rüyada Dondurma Yemek
Rüyada Domates Fidesi Görmek
Rüyada Pişmiş Tavuk Görmek
Popüler İçerik
Rüyada Kırmızı Elma Görmek
Rüyada Kırmızı Elma Görmek
Rüyada kırmızı elma görmek; rüya insanın bilinçaltı duygularıdır. İnsanlar olmasını istediği hayallerin düşleyerek uyuduğu için, bilinç altındaki hay...
Rüyada Bacakta Kıl Görmek
Rüyada Bacakta Kıl Görmek
Rüyada bacakta kıl görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği bir zaman da ve hiç beklemediği bir anda eline çok büyük miktarda bir paranın geçeceğine işa...
Rüyada Yeşil Erik Görmek
Rüyada Yeşil Erik Görmek
Rüyada yeşil erik görmek, erik görmek genelde iş hayatındaki başarısızlıkla tabir edilir. Fakat yeşil erik mevsiminde görülmüşse hayırlı bir rüyadır.R...
Rüyada Erik Toplamak
Rüyada Erik Toplamak
Rüyada Erik Toplamak, pek çok anlama gelmektedir. Genel olarak, rüya sahibi kişinin çok fazla çalıştığına ve bir şeylerin olması için çok fazla çaba ...
Rüyada Çilek Görmek
Rüyada Çilek Görmek
Rüyada çilek görmek, Rüyada çilek görmek, genellikle kişinin özel hayatı ile ilgili olarak yorumlanmaktadır. Gerçek hayatınızda huzura, sağlığa ve ağı...
Rüyada Sezeryanla Doğum Yapmak
Rüyada Sezeryanla Doğum Yapmak
Rüyada sezeryanla doğum yapmak, bu rüyayı gören kişinin uzun zamandır sıkıntılar içinde beklediği ve çok istediği bir şeyi elde edeceği anlamını taşı...
Rüyada Namaz Kılan Birini Görmek
Rüyada Namaz Kılan Birini Görmek
Rüyada namaz kılan birini görmek, kocaman mutlu olmak, sevinç, huzur ve merak yaşamaya rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin hayatı süresince çok tal...
Popüler İçerik Son Forum Konuları Yardım Sayfaları  
Rüyada Kustuğunu Görmek
Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek
Rüyada Sakal Traşı Olmak
Rüyada Sigara İçtiğini Görmek
Rüyada Yüzünde Kıl Görmek
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Son Forum Konuları
Yardım Sayfaları
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Sitede yer alan haber ve içeriklerin tüm hakları saklıdır ve buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. Buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.
Ocak - 2024