Rüyada Nazar Boncuğu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada nazar boncuğu görmek, rüyayı gören kişinin kırk bir kere maşallah dedirtecek iyi ve güzel olayların yaşayacağına rivayet eder. Rüya sahibi için çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada görülen nazar boncuğu rüya sahibinin ömründe yaşayacağı en güzel dönemine geldiğini ve bu konu çok şanslı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin daha önce dilediği veya istediği şeyin olacağına sevinç üstüne sevinç yaşayacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada nazar boncuğu görmek pek hayırlı değildir anlamına gelir onlara göre rüyayı gören kişinin nazara geleceğine bazı kötü olaylar yaşayacağına rivayet eder. İş hayatında yükselme bekleyen biri rüyasında nazar boncuğu görüyorsa kısa bir zaman sonra istediği mevkiye ulaşacağına delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde nazar boncuğu görmek batıl inançları meydana getirdiğine ve rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere inanacağına yorumlanır.

Rüyada nazar boncuğu takmak, rüyayı gören kişi bekar ise beklediği kısmetin kapıda olduğunu ve hayırlı bir yuva kuracağına işaret eder. Rüyada nazar boncuğu görmek şan kısmet uğur anlamına gelir. Rüyayı gören kişi yeni evli bir çift ise bebek haberi alacaklarına işaret eder.

Rüyada nazar boncuğu toplamak, Rüyayı gören kişinin bütün kısmet kapıların önüne açılacağına rivayet eder. Rüya sahibi peş peşe güzel olaylar yaşayacağına bu güzel olaylarda ailesi ve arkadaşlarının da mutlu olacağına rivayet eder. Kaderi kapalı belli bir yaşa gelmiş ve evlenememiş biri rüyasında nazar boncuğu topluyorsa bütün kısmetlerin yakında kapıda olacağına işaret eder. Uzun süredir hasta olan biri rüyasında nazar boncuğu topluyorsa en kısa zamanda eski sağlığına döneceğine işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada nazar boncuğu toplamak pek hayırlı sayılmaz. Rüya sahibinin çevresindeki bürün kem gözleri üzerine çekeceğine rivayet eder.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Yılanın Uçtuğunu Görmek

Rüyada Yılanın Uçtuğunu Görmek

Güncel

Rüyada Çok Güzel Bebek Görmek

Rüyada Çok Güzel Bebek Görmek