Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek, pek iyiye işaret değildir. Bir kısım rüya tabircileri tarafından rüya alemi içerisinde mavi gözlü kadın gören bir kimsenin başından sıkıntılı işler geçecektir. Şayet bir kimsenin düzenli giden bir işi bulunmakta ise ani gelişen olaylardan kaynaklı olarak işlerinde çöküşler görülür. Bu raya sahibi aile içerisinde yaşayacağı sıkıntılarla baş başa kalacaktır. Çoğunlukla böyle bir rüya gören kimse çevrenin sürekli olarak kendisini ve ailesini anmasından kaynaklı olarak aile hayatında kavgalar ve tartışmalar gözlemlenir. Şayet bu kişi ticaretle uğraşmakta ise ciddi anlamda zararlar elde eder. Eğer sağlıklı ise sağlık problemleri yaşar. Şayet kişi bir kurumda yüksek bir mevki de ise çevresindeki insanlardan kaynaklı olarak zarara uğrayacaktır.

Rüyada Mavi Gözlü Kadınla Konuşmak, Maddi ve manevi olarak kişi ciddi anlamda yorgunluklar yaşamasına neden olur. Mavi gözlü kadınla rüyada soğuk bir şekilde konuştuğunu gören kimse beklenmedik bir olaya karışır. Bu olay trafik kazası gibi ciddi tehlikeleri yanında getirerek kişinin yaşamanı alt üst etmesine neden olur. Başka bir tabire göre de uzaktan gelecek olumsuz bir habere delalet edilmektedir. Duyulacak bu haber nedeniyle kişi rahatsızlanarak, yaşamında sıkıntılı günler baş gösterir.

Rüyada Mavi Gözlü Kadınla Ev İçerisinde Bakışmak, Ev ahalisinin başına gelecek sıkıntılara işarettir. Şayet rüya sahibi evinin içerisinde böyle bir özelliğe sahip bayanla uzun uzun göz göze gelmiş ise üçüncü bir kişi tarafından aile yaşantısı darmadağın olur. Bu kimse evli ise eşiyle boşanma eşiğine girecek ciddi kıskançlık sorunları yaşayarak çocuklarının üzülmesine neden olur. Ev içerisinde görülen bu rüya eşler arasındaki güvensizliğe işaret edilmektedir. Sürekli olarak asılsız kıskançlık sorunları ya da geçim problemleriyle karşı karşıya kalınma durumu söz konusudur. Bazı durumlarda eşlerin şiddetli kavgalar nedeni ile can sıkıcı olaylar ile karşı karşıya kalınır. Böylesi bir durumda aile büyükleri araya girerek gerginliği gidermeye çalışır.

Rüyada mavi gözlü kadın görmek oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse şayet bir işe girecekse ince eleyip sık dokumalıdır. Bununla birlikte gelebilecek kaza ve belalara karşı Rabbine sığınmalı, bol bol sadaka çıkartmalıdır. Ayrıca üzerine farz olan ibadetlerini yaparak gelebilecek dertlere karşı ibadetlerini eksiksiz olarak yapmalıdır.

Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni