Rüyada Kivi Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Kivi Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada kivi görmek, genellikle rüyada kivi görmek kişinin iş yaşantısında ve çalışma hayatının içinde meydana gelecek değişimlere delalet etmektedir. Eğer kişi rüyasında kendisinin kivi yediğini görür ise iş yaşantısında daha iyi mevkilere geleceğine ve oldukça saygı duyulan bir kişilik olacağını işaret etmektedir. Ancak rüyasında kivinin kabuğunu soymadan yemesi özellikle iş hayatında saygınlığını kaybedileceğini ve büyük düşüşler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kivi görmek, rüya sahibi kiviyi dilimleyerek yediğini görür ise başka bir kişiye yardım ederek hayır işleyeceğine veya ihtiyacı olan birisine iş hayatında yardımcı olacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüyada yediği kivinin tadı ekşi ise rüya sahibi kendi iş sahası dışında başka bir iş sahası ile ilgileneceğini ifade etmektedir. Rüyada kivinin satın alınması, genel olarak paraya tabir olunmaktadır. Çoğunlukla rüyada kivinin kabuğunun soyulması, iş yaşamında başkalarına haksızlık yaparak yüksek mevkilere geleceğini işaret etse de kısa zaman içinde bu yükselişin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kivi görmek, genellikle rüyada görülen kivinin rengi farklı ise bu durum bereket ile yorumlanmaktadır. Hatta kivinin boyutu büyük ise sağlıklı olmaya, küçük ise sağlığının bozulacağına, iş ya da okul hayatında meydana gelecek olumsuzlukları işaret etmektedir. Çoğunlukla rüyasında bir başkasının elinden kivi yediğini görmek, hiç zahmet çekmeden kolaylıkla kazanılan paraya delalet eder. Rüya sahibi kivi ile pasta yaptığını görmesi iş ortamında yeni kişiler ile çalışacağını işaret etmektedir.

Rüyada Kivi Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Kucağına Bebek Almak

Rüyada Kucağına Bebek Almak

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Misvak Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Misvak Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Yeni Doğmuş Kız Bebek Görmek

Rüyada Yeni Doğmuş Kız Bebek Görmek

Güncel

Rüyada Bilek Kesilmesi Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Bilek Kesilmesi Rüya Yorumu ve Anlamı