Rüyada Diş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
22 Temmuz 2024

Rüyada Diş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek, çeşitli anlamlarla yorumlanabilir. Bu rüyanın yorumu, hangi dişin görüldüğüne bağlı olarak değişebilir. Rüyada görülen dişler, genellikle insanın ev halkını ve akrabalarını temsil eder. Üst çenedeki dişler, rüya sahibinin baba tarafından olan akrabalarına işaret ederken, alt çenedeki dişler ise anne tarafındaki akrabaları temsil eder. İki alt ve iki üst çenede bulunan dört ön diş, alt çenedeki iki ön diş, rüya sahibinin baba tarafından değil, kendi neslinden gelen en yakın akrabalarıdır. Üst çenede yer alan dişler baba ve amcayı temsil eder. Sağ taraftaki baba, sol taraftaki ise amcadır. Eğer rüya sahibinin babası veya amcası yoksa, bu dişler iki erkek kardeşi veya en yakın dostu temsil eder.

Rüyada Dişin Düşmesini Görmek

Rüyada dişin düşmesi, kırılması veya kaybolması, dişin temsil ettiği kişilerden birinin vefatına ya da hasta olmasına işaret eder. Eğer rüyada diş çıkarsa veya bir yere gömülmezse, dişin temsil ettiği akrabadan maddi kazanç sağlanabilir. Bu kazanç mal veya mülk şeklinde olabilir.

Rüyada Dişini Gömmek

Eğer rüyada diş gömülürse, dişin temsil ettiği akrabanın hayatını kaybedeceği yorumu yapılır. Diğer dişlerin yorumlanması da benzer şekilde yapılır. Rüyada dişine zarar geldikten sonra onu çıkaran kişi, akraba veya yabancı birinden dişin değeri kadar fayda sağlar.

Rüyada Dişin Çürümesini Görmek

Rüyada dişlerin yıpranması veya çürümesi, dişin temsil ettiği kişiye büyük bir bela isabet edeceği anlamına gelir. Bu kişi, bir daha ondan fayda sağlanamayacak hale gelir.

Rüyada Bütün Dişlerinin Oynadığını Görmek

Rüyada bütün dişlerin oynadığını gören kişinin aile halkı arasında tartışmalar çıkacağına işaret eder. Rüyada kalbinde diş bittiğini gören kişi ölür. Dişlerini çıkardığını gören kişi, zorla malını kaybeder veya borcunu öder. Dişlerinin sararmış veya siyahlaşmış olduğunu gören kişi, aile halkının çirkin davranışlarından dolayı utanç duyar ve insanlardan kaçmaya çalışır.

Rüyada Dişlerinin Pis ve Kötü Koktuğunu Görmek

Rüyada dişlerinin pis ve kötü koktuğunu gören kişinin ailesi kötü isimle anılır. Dişlerinin çürümüş olduğunu gören kişinin ailesinin durumu kötüleşir ve maddi kayıplar yaşar. Bir insan rüyasında yukarıda anlatılan dişlerden bazılarının düştüğünü veya kaybolduğunu gördüğünde, o dişle yorumlanan kişinin çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Dişlerinin Uzadığını Görmek

Rüyada dişlerin olması gerekenden çok daha fazla uzadığını veya büyüdüğünü gören kişinin evinde tartışma çıkar. Dişlerinin kararmış ve çürük hale düştüğünü gören kişi, bütün sıkıntılarından kurtulur. Dişlerini kökünden çekip kopardığını ve onları yere gömdüğünü gören kişinin aile halkının tümü ondan önce vefat eder.

Rüyada Dil ile Dişlerini Kökünden Çektiğini Görmek

Rüyada dil ile dişlerini kökünden çektiğini gören kişi, söylenen bir sözden dolayı aile arasında tartışmaların çıkacağına ve aile bireylerinin arasının bozulacağına işaret eder. Dişlerinin yerinden çekip koparılması, kişiden gizli olarak yapılan işlerin meydana çıkması anlamına gelir. Rüyada dişlerinin aralıklı olduğunu görmek, aile halkının dağılmasına, tartışma ve huzursuzluk çıkmasına veya mal kaybına yorumlanır. Dişlerini kendi eli ile çıkardığını görmek ise malın kötü bir şekilde kullanılacağını işaret eder. Rüyada dişlerin dökülüp yerine kendiliğinden altın diş çıkması, mala gelecek zarara işaret eder.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada 2 Mezar Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada 2 Mezar Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada İkiz Bebek Düşürmek

Rüyada İkiz Bebek Düşürmek

Güncel

Rüyada Domates Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Domates Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı