Rüyada Avuç İçi Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
21 Haziran 2024

Rüyada Avuç İçi Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada avuç içi görmek, farklı yorumlara sahip olup çeşitli anlamlar taşır. Rüyada avuç içi gören kimse sosyal hayatında cimri olup ciddi anlamda geçim sıkıntısı yaşayabilir. Bununla birlikte, rüyada elin açık olduğunu görmek çevresindeki insanlara ciddi anlamda yardımcı olacağına delalettir. Açık avuç içi, rahat bir yaşam sürüleceğine ve cömertlik olarak nitelendirilmiştir.

Rüyada elinin içinin kıllı olduğunu gören kimse, dünyevi işlere fazla daldığına işarettir. Bir kimse avuç içini göğe doğru uzattığını görüyorsa, bu durum hayırlı olup dünyevi işlerde menfaat elde edileceğine işarettir. Küçük avuç içi, düşülecek hataya ve zayıf karaktere işaret eder. Bir kimse, elin avuç içini açarak dua ettiğini görürse, istediği bir dileğinin kabul olacağına ve murada ereceğine işarettir. Böyle bir rüya gören kişi, çevresindeki bir kimseden maddi ve manevi olarak ciddi anlamda nimete kavuşacağına işaret edilir.

Rüyada Avuç İçini Açık Görmek

Rüyada avuç içini açık görmek, oldukça hayırlara vesile olup kişinin kuvvetleneceğine işarettir. Ayrıca avuç içinin açıklığı, geçimin bolluğuna işaret edilmektedir. Avuç içinde çamur veya kil birikintisi olduğunu gören kimse, yanlış işlere girer ve ailesinin üzerinden borç ve keder eksik olmaz. Bir kısım rüya tabircileri, böyle bir rüyanın maddi açıdan ciddi anlamda sıkıntıya işaret ettiğini dile getirmiştir.

Şayet bir kimse avuç içini göğe doğru götürerek dua ettiğini görürse, oldukça hayırlıdır. Bu kimse devlet memuruysa, bulunduğu konumda müdürlük gibi yüksek mevkilere gelir. Şayet bu kimse ticaretle uğraşıyorsa, ciddi anlamda kazançlar elde edeceğine rivayet edilir. Bir kısım rüya tabircileri ise büyük bir devlet büyüğünden alınacak hediye veya maddi desteğe işaret ettiğini dile getirmiştir. Rüyada avuç içinde dikenlerin olduğunu gören kimsenin başında musibet eksik olmaz. Bu kimsenin avucundaki dikenlerin eline batarak kanadığını gören kimse, bir rahatsızlık ile karşılaşır ve hastalanır. Bu hastalık nedeniyle çevresindekilerin büyük bir üzüntü duyacağına işaret edilir. Bununla birlikte bu kimse, geçimini ve ailesinin rızkını sıkıntılı yerlerden kazanacağına işaret eder.

Rüyada Avuç İçinin Kirlendiğini Görmek

Rüyada avuç içinin çamur veya bir necaset ile kirlendiğini görmek, başa gelecek yokluğa işarettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse, maddi ve manevi hayatında ciddi anlamda sıkıntılar yaşar. Rüyada bir kimsenin avuç içi ile bir yere zarar verdiğini görmek, aile ve iş yaşamında sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Şayet bir kimse avuç içiyle bir yere zarar verdiğini görürse, sosyal yaşamında yaptığı hatalardan dolayı itibar yitireceği şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada bir kimsenin avuç içinin büyük olduğunu ve içinde değerli altın ile gümüş gördüğünü kimse, beklemedik bir yerden mala sahip olur. Bu mal, muhtemelen define bulacağına veya uzak bir akrabasından gelecek miras olarak tabir edilmiştir.

Rüyalar alemi geniş bir alana seslenmektedir. Saatlerce görerek anlattığımız bir rüya, çoğunlukla yaşam içerisinde uyku halinde yaklaşık olarak 1-2 saniyelik bir zaman dilimi içerisinde görüldüğü bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu nedenle rüyalar, kendi içinde ayrı bir gizem sahiptir. Şayet bir kimse rüyasında avuç içi görmesi, zevk, evlat, başkanlık, kahramanlık, mal, haramdan uzak durma olarak birçok rüya tabircisi tarafından sıklıkla dile getirilmiştir.

Rüyada Avuç İçinin Terlediğini Görmek

Rüyada avuç içinin terlediğini görmek, rüya sahibinin girdiği işlerden dolayı ciddi anlamda sıkıntılar çekeceğine işarettir. Bir kısım tabirciler, rüyada avuç içinin terlemesi ve şişkin halde görülmesini, kişinin üstesinden gelemeyeceği bir iş içine girdiği şeklinde yorumlamıştır. Bir kimsenin avucunun içinden su aktığını görmesi, ev ve hanesinin zenginleşeceğine işarettir. Bununla birlikte bu rüya, oldukça hayırlı bir rüya olup kişinin sosyal yaşamında maddi olarak çevresindekilere ciddi anlamda destek olacağına işarettir. Bu kimse, öğrencilik döneminde olan kimselere burs verir veya aç olanların karnını doyurarak hayırlara vesile olur.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni